Strona tymczasowo niedostępna...
 Angelika Hanowska
Greathouse
Typ nieruchomości: mieszkania, domy, działki
Typ transakcji: sprzedaż, wynajem
Rodzaj rynku: wtórny, pierwotny
Obszar działania: Gdańsk, Malbork, Elbląg
O mnie:
Już od 2018 roku łącze ludzi bezpiecznie przeprowadzając przez proces sprzedaży, wynajmu, kupna lub najmu nieruchomości pracując jako agent i specjalista ds. nieruchomości. Głównie zajmuję się rynkiem wtórnym mieszkaniowym, lecz grunty i lokale użytkowe również znajdziesz w moim portfelu ofert. Także nieruchomości z rynku pierwotnego nie są mi obce. Współpracuję z klientami indywidualnymi i inwestorami. Pierwsze 4 lata życia pośrednika spędziłam w dużym ogólnopolskim biurze nieruchomości, a następnie przeszłam na swoją działalność pośredniczą i pracuję pod szyldem GREATHOUSE.

Co jest dla mnie ważne w pracy:
Ta praca jest moją ogromna pasją! Najważniejszy w tym wszystkim jest człowiek. W swojej pracy skupiam się na zdjęciu stresu z głowy klienta zarówno tego co sprzedaje jak i kupuje nieruchomość. Sprzedaż nieruchomości wcale nie jest prosta, gdyż generuje bardzo dużo emocji. Jestem od tego, aby doprowadzić do finału transakcję i uzyskać efekt "3 x WIN" - zadowolony klient sprzedający, kupujący i ja.

W czym jestem najlepsza:
Najlepsza jestem w łączeniu stron transakcji i prowadzeniu negocjacji oraz również często mediacji miedzy klientami, aby mogło dojść do pożądanego jej finału. Stanowię pewnego rodzaju bufor bezpieczeństwa niejednokrotnie studząc emocje i znajdując najlepsze rozwiązanie dla obydwu stron. Zawsze dążę do tego, żeby wszystko przebiegło w przyjaznej atmosferze i z uśmiechem na twarzy. :)

Jakim doświadczeniem mogę się pochwalić:
Mój pierwotny zawód to Technik Odzieżowy Krawiectwa Miarowego. Cierpliwość, indywidualne podejście do klienta, przestrzenne widzenie, kreatywność, umiejętność pracy z tkaniną, kolorem, jak również umiejętność czytania rysunków technicznych, świetnie się sprawdza w zawodzie pośrednika. Każda nieruchomość oraz człowiek jest indywidualnością i moja praca w pośrednictwie jest szyta na miarę ich potrze

Za co chwalą mnie klienci oraz współpracownicy:
Klienci bardzo często chwalą mnie za profesjonalizm, umiejętność doradzenia i szybkiej reakcji zorientowanej na rozwiązanie ewentualnego problemu oraz bardzo przyjazną atmosferę przy przeprowadzanej transakcji. Natomiast współpracownicy bardzo lubią moją pozytywną energię, uśmiechniętą buzię i zawszę dobrą i szczerą radę, która dopina skrzydła w trudne dni. Jestem dobrym duchem zespołu :)

Prywatnie:
Kocham podróżować z moim mężem, bo jestem świetnym kierowcą, lecz z kiepską orientacją w przestrzeni. Dlatego mąż jest zawsze naszym pilotem wycieczki. Moją ogromna pasją są też ludzie - to jest zdecydowanie mój życiowy tlen. Dlatego moja praca daje mi ogromną satysfakcję, bo pracuję z LUDŹMI i DLA ludzi. Jestem dzięki temu spełnioną i szczęśliwą kobietą, a co się przekłada na świetną atmosferę :)

Aktualne oferty agenta