Strona tymczasowo niedostępna...
 Anna Zając
Greathouse
Typ nieruchomości: mieszkania, domy, działki
Typ transakcji: sprzedaż
Rodzaj rynku: wtórny, pierwotny
Obszar działania: Busko-Zdrój, Staszów, Tarnobrzeg, Mielec, Sandomierz, Połaniec, woj. świętokrzyskie
O mnie:
Cześć, jestem Anna Zając i jestem pośredniczką nieruchomości działającą na terenie całego województwa świętokrzyskiego. Pracuję w tej branży od około 3 lat. Jestem osobą otwartą i kontaktową, co pomaga mi w nawiązywaniu relacji z klientami.

Co jest dla mnie ważne w pracy:
W mojej pracy najważniejsze jest zadowolenie klientów. Staram się zawsze wysłuchać ich potrzeb i w pełni spełnić ich oczekiwania. Ważne jest dla mnie, żeby nawiązać z nimi pozytywną relację opartą na zaufaniu.

W czym jestem najlepsza:
Jestem bardzo skrupulatna i dokładna w swojej pracy, co pomaga mi w sprawnym przeprowadzaniu transakcji. Oprócz tego lubię rozmawiać z ludźmi i słuchać ich historii, co pozwala mi na lepsze poznanie ich potrzeb.

Jakim doświadczeniem mogę się pochwalić:
Mam na swoim koncie wiele udanych transakcji, zarówno sprzedaży jak i wynajmu nieruchomości. Zawsze staram się poszerzać swoją wiedzę i uczestniczę w różnych szkoleniach, aby jeszcze lepiej sprostać wymaganiom klientów.

Za co chwalą mnie klienci oraz współpracownicy:
Klienci chwalą mnie za profesjonalne podejście do pracy, dokładność i skrupulatność. Współpracownicy doceniają moje zaangażowanie i pozytywną energię, którą przynoszę do pracy.

Prywatnie:
Lubię spędzać czas z rodziną i czytać książki. Lubię również aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu, zwłaszcza podczas wycieczek po okolicznych lasach.