Strona tymczasowo niedostępna...
 Dagmara Kozubowska
Greathouse
Typ nieruchomości: mieszkania, domy, działki
Typ transakcji: sprzedaż
Rodzaj rynku: wtórny, pierwotny
Obszar działania: Kielce, woj. świętokrzyskie
O mnie:
Cześć, jestem Dagmara Kozubowska i jestem pełna pozytywnej energii, uważam, że każdy dzień jest wspaniały i trzeba z niego czerpać jak najwięcej. Lubię poznawać nowych ludzi i nawiązywać z nimi kontakt.

Co jest dla mnie ważne w pracy:
Dla mnie najważniejsze w pracy to zrozumienie potrzeb klienta i spełnienie ich w 100%. Staram się słuchać, zrozumieć i pomóc klientom w każdej kwestii, która ich nurtuje. Chcę, aby każdy, kto zwraca się do mnie o pomoc, czuł się usatysfakcjonowany z mojej pracy.

W czym jestem najlepsza:
Moje mocne strony to przede wszystkim umiejętność nawiązywania relacji z ludźmi i słuchania ich potrzeb. Potrafię się wczuć w sytuację klienta i pomóc mu w znalezieniu idealnej nieruchomości. Ponadto, jestem bardzo skrupulatna i zawsze staram się działać szybko i sprawnie.

Jakim doświadczeniem mogę się pochwalić:
W branży nieruchomości pracuję od kilku lat, dzięki czemu zdobyłam spore doświadczenie w pracy z klientami oraz w sprzedaży i wynajmie nieruchomości. Współpracowałam z różnymi klientami - zarówno z osobami prywatnymi, jak i z firmami, co pozwoliło mi zdobyć szeroką wiedzę na temat rynku nieruchomości.

Za co chwalą mnie klienci oraz współpracownicy:
Często słyszę, że jestem bardzo sympatyczną osobą, z którą łatwo się dogadać. Klienci doceniają moje zaangażowanie i pozytywne podejście do pracy. Współpracownicy chwalą mnie za skrupulatność i dokładność w pracy oraz za to, że zawsze można na mnie liczyć.

Prywatnie:
W wolnym czasie lubię aktywnie spędzać czas - uprawiam szermierkę i jeżdżę na rowerze. Lubię też podróżować i odkrywać nowe miejsca. W domu uwielbiam gotować i spędzać czas z moimi bliskimi.