Strona tymczasowo niedostępna...
 Luiza Miszczyk
Greathouse
Typ nieruchomości: mieszkania, domy, działki
Typ transakcji: sprzedaż, wynajem
Rodzaj rynku: wtórny, pierwotny
Obszar działania: Kielce, woj. świętokrzyskie
O mnie:
Cześć, jestem Luiza Miszczyk i pracuję jako agentka nieruchomości w biurze nieruchomości Greathouse w Kielcach. Lubię pomagać ludziom w znalezieniu idealnego domu lub nieruchomości inwestycyjnej. Jestem uśmiechniętą i komunikatywną osobą, zawsze gotową do pomocy i podjęcia wyzwania. Bardzo zależy mi na dobrych relacjach z klientami i staram się, aby każdy czuł się u mnie dobrze.

Co jest dla mnie ważne w pracy?
Jako agentka nieruchomości uważam, że ważne jest nie tylko znalezienie odpowiedniej nieruchomości dla klienta, ale także zapewnienie mu najlepszej obsługi i doradztwa na każdym etapie transakcji. Staram się zawsze wysłuchać potrzeb i oczekiwań klienta, dostosować do nich ofertę i pomóc w podjęciu najlepszej decyzji. Dla mnie ważne jest także ciągłe doskonalenie swoich umiejętności i wiedzy, aby móc zapewnić najlepszą jakość usług.

W czym jestem najlepsza?
Jestem bardzo rzetelna i sumienna w swojej pracy, co pozwala mi na skuteczne przeprowadzenie transakcji. Potrafię też szybko nawiązać kontakt z klientami i zbudować z nimi dobre relacje. Ponadto, zawsze staram się znaleźć najlepsze rozwiązania dla klienta i dostosować się do jego potrzeb.

Jakim doświadczeniem mogę się pochwalić?
Mam już kilka lat doświadczenia w branży nieruchomości, co pozwala mi na skuteczne radzenie sobie w różnych sytuacjach i szybkie rozwiązywanie problemów. Przez ten czas przeprowadziłam wiele udanych transakcji, dzięki czemu zdobyłam dużo wiedzy i doświadczenia.

Za co chwalą mnie klienci oraz współpracownicy?
Moje podejście do klientów jest zawsze profesjonalne i życzliwe, a wiedza i doświadczenie pozwala mi na skuteczne rozwiązywanie problemów i proponowanie najlepszych rozwiązań. Moi klienci chwalą mnie za rzetelność, zaangażowanie i szybką reakcję na ich potrzeby. Współpracownicy doceniają moją pracę zespołową oraz pozytywne podejście do pracy.

Prywatnie:
W wolnym czasie lubię podróżować i odkrywać nowe miejsca, a także spędzać czas na świeżym powietrzu, uprawiając sporty. Lubię też czytać książki i rozwijać swoją wiedzę, zarówno w dziedzinie nieruchomości, jak i innych dziedzinach życia.