Strona tymczasowo niedostępna...
 Mariusz Gaik
Greathouse
Typ nieruchomości: mieszkania, domy, działki
Typ transakcji: sprzedaż, wynajem
Rodzaj rynku: wtórny, pierwotny
Obszar działania: Gdańsk, Kielce, woj. świętokrzyskie
O mnie:
Agent nieruchomości do zadań specjalnych. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego. który już w czasach studenckich wyczuwał miętę do nieruchomości pisząc pracę mgr o podatku od nieruchomości. Uwielbiam zarówno sprzedaż jak i szkolenie nowych agentów jak skutecznie sprzedawać i budować własną markę i szacunek.

Co jest dla mnie ważne w pracy:
Praca z klientem i dla klienta jest dla mnie w tym zawodzie najwyższym priorytetem. Specjalizuje się w sprawnym i etycznym przeprowadzaniu skutecznych negocjacji bo kompromis i zadowolenie klientów to rzecz nadrzędna, która każdego dnia przynosi satysfakcję z poczucie spełnienia zawodowego.
W pracy cenię sobie dokładność, rzetelność i systematyczność w działaniu.

W czym jestem najlepszy:
Jak ryba w wodzie czuje się przy trudnych tematach sprzedażowych - takich nad którymi nie jeden agent już poległ w działaniu. Zgodnie ze słowami Juliusza Cezara "Veni vidi vici" czyli przybyłem, zobaczyłem zwyciężyłem staram się aby to hasło było zawsze ze mną od momentu pozysku nieruchomości, aż po transakcję i spisanie ostatnich protokołów.

Jakim doświadczeniem mogę się pochwalić:
Jako aktywny uczestnik Stowarzyszenia Mieszkanicznik i WiWN (Warsztaty Inwestowania w Nieruchomości) staram się systematycznie poszerzać zasób wiedzy z tej dziedziny. Ogromną wiedzę techniczną z dziedziny budownictwa i planowania inwestycji zdobyłem pracując u jednego z deweloperów jako koordynator. Natomiast wiedzę i warsztat sprzedażowy zawdzięczam PZU i pracy na stanowisku Kierownika zespołu.

Za co chwalą mnie klienci oraz współpracownicy:
Klienci chwalą mnie głównie za profesjonalizm, szczerość, zaangażowanie i niekonwencjonalne podejście. Zawsze bez względu na wartość nieruchomości i mojej prowizji staram się dać z siebie 100% Dla mnie Mission Impossible nie istnieje myślę że klienci to czują i doceniaj.

Prywatnie:
Prywatnie cenię sobie prywatność :)