Strona tymczasowo niedostępna...
 Piotr Leśkiewicz
Greathouse
Typ nieruchomości: mieszkania, domy, działki
Typ transakcji: sprzedaż, wynajem
Rodzaj rynku: wtórny, pierwotny
Obszar działania: Kielce, woj. świętokrzyskie
O mnie:
Witaj na moim profilu! Nazywam się Piotr Leśkiewicz, jestem pośrednikiem nieruchomości. Uwielbiam pracę z klientami i spełnianie ich marzeń o wymarzonym domu lub mieszkaniu. Jestem osobą pozytywnie nastawioną do życia i uwielbiam się uśmiechać.

Co jest dla mnie ważne w pracy:
Jestem przekonany, że podczas każdej transakcji nieruchomościowej, najważniejsze jest zrozumienie potrzeb i oczekiwań klienta. Jako pośrednik, jestem gotów zrobić wszystko, aby pomóc moim klientom osiągnąć sukces.

W czym jestem najlepszy:
Wiem, że w branży nieruchomości liczy się nie tylko wiedza, ale również umiejętność komunikacji. Dzięki mojej umiejętności słuchania, łatwo nawiązuję pozytywne relacje z klientami, a to z kolei pozwala mi skutecznie realizować ich cele.

Jakim doświadczeniem mogę się pochwalić:
Pracuję w branży nieruchomości od kilku lat i zyskałem duże doświadczenie w sprzedaży i wynajmie nieruchomości. Cieszy mnie to, że w tym czasie udało mi się pomóc wielu klientom w znalezieniu wymarzonego domu lub mieszkania, a także w sprzedaży swojego obecnego miejsca zamieszkania.

Za co chwalą mnie klienci oraz współpracownicy:
Moi klienci często podkreślają moje zaangażowanie, profesjonalizm i umiejętność słuchania. Cieszy mnie to, że wiele z moich transakcji opiera się na poleceniach od zadowolonych klientów. Współpracownicy doceniają moją pracowitość, skrupulatność i zawsze gotowość do pomocy.

Prywatnie:
Poza pracą uwielbiam spędzać czas z rodziną. Mam dwóch cudownych synków i kochającą żonę Ulę. Dbam również o swoje ciało, regularnie ćwiczę i dbam o swoją dietę. W wolnych chwilach lubię grać w gry strategiczne, czytać ciekawe książki i oglądać dobre filmy.